.

.

eyeOsОстровот Девојка Премиум Photochromic Bifocal Читатели, премин од Јасно затворен простор да се очила со Отворено во 28 Секунди (Aruba Плажи (ARB), FT +2.50)

eyeOsОстровот Девојка Премиум Photochromic Bifocal Читатели, премин од Јасно затворен простор да се очила со

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Еден Пар Насекаде, Plano (Нема Моќ) на Врвот.Читање Зголемување Внатрешноста На Haf Месечината Форма Bifocal. 2 годишна Гаранција и 1 Година Безусловна Нула Гаранција (едно Време Замена).еко-пријателски; Противалергиски, рачно изработени Mazzucchelli Ацетат.Висока Дефиниција Photochromic Bifocal Читателите.Преминот од Јасно затворен простор до Темно Отворено во 28 Секунди. (НЕ ВО ВНАТРЕШНОСТА НА АВТОМОБИЛОТ).Отпорно На Гребење/Анти-Отсјај/Анти-Одраз Леќи.eye Os "ОСТРОВОТ ДЕВОЈКА" PHOTOCHROMIC BIFOCAL ЧИТАТЕЛИТЕ НА шепотот на еден остров ветре, прсти wiggling во убави песочни плажи.Ова е инспирација за Островот Девојки мека женски облик и бои.Транзициите од Јасно затворен простор да се " очила со Отворено во 28 Секунди.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите