.

.

Стариот Запад Деца Чизми Унисекс-Дете J Пети Западен Подигање (Голем Дете)

Стариот Запад Деца Чизми Унисекс-Дете J Пети Западен Подигање (Голем Дете)

DEN 1162.80

Износ
Во продавницата.

кожа и синтетички.Увезени.Вратило мерки околу 9.5" од лак.Пета мерки околу 1.5 инчи".Подигнете отворање мерки околу 12.5" наоколу.Полно Зрно Кожа. 9" окно.Медиум пети.Чекор до вашиот стил со овие класична западна чизми!Потресени кожени горни со декоративни везови.Подигнете ремени красат врвот за лесно повлекување од хероин.Човекот-направени поставата и footbed.Издржливи гумени outsole.Мерења : Пета Висина : 2 во Тежина : 1 lb 2 мл Обемот : 13 во Окното : 11 1⁄2 во Производот мерења беа направени со користење големина од 3,5 Голема Дете, М. ширина ве Молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.Тежина на обувки е врз основа на еден објект, а не еден пар.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите