.

.

Бебе Памук Екипажот Чорапи Унисекс Бебе Sock Мека Атмосфера Глуждот Чорапи за Новородено Бебе Години Децата 0-36 Месеци

Бебе Памук Екипажот Чорапи Унисекс Бебе Sock Мека Атмосфера Глуждот Чорапи за Новородено Бебе Години Децата

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

памук. 3 Чорапи Големина:X-Мали Погоден за 0-6 Месеци Бебето;Мали Погоден 6-12 Месеци Бебето;Медиум е Погоден за 12-36 Месеци Бебето деца.Висок квалитет дише памук, погоден за сите годишни времиња, многу удобно мека,Добра флексибилност, добра приспособливост;уникатен стил бебе и деца чорапи може да бидат заменети со било облека можете да изберете да се носат денес!овие бебе чорапи со зафат се многу практични за брзиот раст на бебиња се согласува да бебе нога форма за безбедна одговара.Памук Бебе бебе бебе момчиња девојчиња Чорапи За сезона : Пролет, лето ,есен и зима ;3 Големина Одговара на 0-36 Месеци Бебето деца.Растеглив, еластични чорапи ,Супер симпатична чорапи е совршен подарок за вашите или пријатели' бебе на Децата Ден, birthday (Роденден).Пакетот вклучува:9 Пара различни бои и Стилови Чорапи ; погоден за секоја пригода и секое прекрасна сезона.погоден за сите годишни времиња, многу удобно мека,Добра флексибилност, добра приспособливост;уникатен стил бебе и деца чорапи може да бидат заменети со било облека можете да изберете да се носат денес!.Памук Бебе бебе бебе момчиња девојчиња Чорапи За сезона : Пролет, лето ,есен и зима ;3 Големина Одговара на 0-36 Месеци Бебето деца.еластични чорапи ,Супер симпатична чорапи е совршен подарок за вашите или пријатели бебе на Деца Ден, birthday (Роденден). 9 Пара различни бои и Стилови Чорапи ; погоден за секоја пригода и секое прекрасна сезона.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите