.

.

Калвин Klein Мажите се Облекуваат Чорапи – Памук Екипажот Шарени Чорапи (4 Парчиња)

Калвин Klein Мажите се Облекуваат Чорапи – Памук Екипажот Шарени Чорапи (4 Парчиња)

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Чудесната да им Даде на тој посебен човек во вашиот живот.MULTIPACK ВРЕДНОСТ : За една голема цена, се 4 пара на висок квалитет на екипажот мажите се облекуваат чорапи; Идеален за формално носат или бизнис секојдневен тимови; Носат овие се облекуваат чорапи за свадби, во канцеларија, или било каква формална прилика.ЛЕСНО НЕГА : Машина за Миење, Собори Сува; ве Молиме Референца Опис на Производот за Повеќе Детали.Прифатлива multipacks да ви се намали на трошоци и се уште се одличен квалитет и обувки.Калвин Klein машки Чорапи – Argyle Екипажот Чорапи реализација на удобност и квалитет што очекувате од Калвин Klein.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Со свои традиционални дизајн и лесно wearability, нашите multipacks направи парична казна подароци за пријатели и семејство.Спакувани во четири, ова multipack на меки машки чорапи ќе ви помогне да искуство со врвен квалитет за подолго време.Удобно се Вклопуваат што се движи и се протега кога ќе го направите.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Совршен за дома, активности на отворено, и формални прилики.СЛУЖБЕН КАЛВИН KLEIN : Мажите се Облекуваат Чорапи; глобален начин на живот бренд што се објаснува со задебелени букви, прогресивна идеали и заводлива естетски.Калвин Klein Нуди Премиум Облека по Пристапни Цени, бидејќи ние вредност, секој клиент кои посети нашата огласи!Се престане со Нашите Storefront да се Види Остатокот од Нашите Големи Зделки; ние сме убедени сте ќе треба да се најде елементи, кои секој кој треба подарок ќе апсолутно љубов и љубов!.Машина За Миење.Класичен и секојдневен изглед на нашите чорапи оди добро со секој стил.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите