.

.

Burt ' s Пчели Бебе Унисекс Бебе, 6-pack Глуждот Чорапи Со Не се лизга Костец, Направени Со Органски Памук

Burt ' s Пчели Бебе Унисекс Бебе, 6-pack Глуждот Чорапи Со Не се лизга Костец, Направени Со Органски Памук

DEN 310.80

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 72% Органски Памук, 26% Рециклиран Полиестер, 2% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Burt ' s Пчели Бебе - Глуждот Чорапи, 6-Pack, Направени со Органски Памук.Еко-пријателски grippers за малку пчели на потег!.Нежно глуждот rib бенд со удобно водат.Глуждот висина, па тоа нема да се притисне оние чаби нозе. 72% Органски Памук, 26% Рециклиран Полиестер, 2% Spandex.Ткаат Тип : Сплетам.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите