.

.

DRASEX Мажите се Облекуваат Чорапи Фанки Шарени Екипажот Чорапи Секојдневен Памук Шарени Чорапи

DRASEX Мажите се Облекуваат Чорапи Фанки Шарени Екипажот Чорапи Секојдневен Памук Шарени Чорапи

DEN 575.76

Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 80% Памук, 15% Акрил, 5% Spandex.ПРИЈАТНА s НАС чевли големина 9-13 и Женска 10-14, ЕУ 43-48. 80% Памук, 15% Акрил, 5% Spandex, овој повик се облекуваат чорапи се многу меки и удобни, апсорбираат потта, дише и издржливи.Носи најголема чувство дека никогаш не се чувствува за вас.Прецизност рака шие лесна за да се спречи пети дупки, високи водат, слободни се водат за совршено да се заштити вашите зглобови и нозете.Подобри перформанси, го спречува повредите, сувост s НАС чевли големина 9-13 и Женска 10-14, ЕУ 43-48.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите