.

.

5x24 Хидраулични Дневник Splitter Цилиндар, 3500PSI, двонасочни

5x24 Хидраулични Дневник Splitter Цилиндар, 3500PSI, двонасочни

DEN 4559.76

Износ
Во продавницата.

Сите заварени дизајн Директна замена за TSC Husky, Split Master, Орегон, Spee Co и многу други двонасочни Ре-buildable (пломби може да биде заменет) 2" Хром прачка со 9/16" монтажа дупка за оптоварување на трудот за монтажа/Род крајот е машински да 1-3/4" за да ги собере оптоварување Двојно монтажа clevis дизајн да се прифати 1-1/8" 24" удар 5" дијаметар понесе 1/2" NPT хидраулични пристаништа 3500 максимум оперативни притисок Насликани црна 1-1/8" Clevis монтажа дупки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите