.

.

uxcell Snap-in во Кафез Ореви - М8 x 1.25 mm Јаглероден Челик Метрички Орев за Серверот Shelve Кабинет 10pcs

uxcell Snap-in во Кафез Ореви - М8 x 1.25 mm Јаглероден Челик Метрички Орев за Серверот Shelve Кабинет 10pcs

DEN 211.44

Износ
Во продавницата.

Навој Големина : М8 x 1.25 mm.Материјал : Јаглероден Челик, Заврши : Црна Цинк.Кафез ореви се погодни да имаат на рака за инсталирање на рек-mountable опрема.Кафез ореви snap во квадратни дупка рек шини, за брзо собранието за слепи или центар-panel локации.Се користи за монтирање на сервери, рек полиците, прекинувачи, рутери, и други мрежи, електронски, и data опрема.Кафез ореви се погодни да имаат на рака за инсталирање на рек-mountable опрема.Кафез ореви snap во квадратни дупка рек шини, за брзо собранието за слепи или центар-panel локации.Се користи за монтирање на сервери, рек полиците, прекинувачи, рутери, и други мрежи, електронски, и data опрема.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите