.

.

NAVISAFE Navimount Вертикална (Црна); Вклучува Завртки Navisafe-951-1

NAVISAFE Navimount Вертикална (Црна); Вклучува Завртки Navisafe-951-1

DEN 1981.44

Износ
Во продавницата.

Navi планината вертикална вклучува : 2 за само-прислушување не ' рѓосувачки челични навртки.Користете #960 конвертор за #001, 010, 041, 305 кајак кабина или управување со конзола. - Вертикална планината Вклучува Две себе допирање нерѓосувачки челични навртки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите