.

.

Coasters за Пијалоци со Носителот Прекрасен Цвет Керамички Coasters 4 Инчен Круг Абсорбента Пијат Coasters со Плута База Сет од 6 за Видови на Чаши, Дрвена Маса, Маса Заштита, Housew

Coasters за Пијалоци со Носителот Прекрасен Цвет Керамички Coasters 4 Инчен Круг Абсорбента Пијат Coasters

DEN 383.52

Износ
Во продавницата.

И ДИЗАЈН - исклучителна 6 парчиња поставени на пијалок coasters во уникатен, внимателно избрани Прекрасен Цвет декоративни дизајни и живописни бои,круг увеселителен парк целосно одговара на вашите чаши, со што tabletop погледнете повеќе хармоничен, чај, пијалаци и повеќе вкусни.ДОБАР МАТЕРИЈАЛ - Увеселителен парк горниот слој е абсорбента керамика, која апсорбира способност подобро отколку нормално силикони увеселителен парк за да се задржи вашата маса се исуши.На задната страна на увеселителен парк е плута за да се спречи маса од рбет и носи.И, исто така, обезбеди дополнителни грчевито држејќи се за земјата, цврсто се држи до десктоп, лесно се справува со удари и капки.СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА - Увеселителен парк дијаметар 4inch, погоден за сите видови на пиење чаша како бурбон, highball, lowball, виски чаши и чаши, tumblers, колби, што ги прави одлични дома лентата за алатки и прибор.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Spills лесно може да се избриша надвор со влажна партал и не треба да дамка ако отстранети во навремено.Користете топла вода и благ пример, перење на садови детергент или камен безбедно површината спреј за чистење.УБАВА ДЕКОРАЦИЈА - Сет од 6, матирано глазура на површината на увеселителен парк држи моделот светла и никогаш не згаснува дека е одлично да ги красат вашата кујна, дневна соба, спална соба или канцеларија и така натаму.Совршен за да се испрати до пријателите како подарок.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите