.

.

Primitives со Кети 36087 Камен Coasters, Дома за Божиќ

Primitives со Кети 36087 Камен Coasters, Дома за Божиќ

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Во 1997 година, Кети направи својот прв "примитивни свеќа кутија" од страна на страна, грижа во секој детаљ од изшкуркан рабовите на типот на лента врзана на жица рачки, секој беше дело на страст.Доаѓа со жица држачот.Се надополнува и со координирање дизајн парчиња за празнична колекција.Kathy патува на светот да се повлече инспирација од прва рака од културите од целиот свет.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Нечистотија-отпорни и лесно да се чисти јас едноставно да се избрише со влажна крпа или исплакнете.Рустикален-инспириран сет од 4 абсорбента coasters за Божиќ кој различна потресени чувства и дизајни.Се погледне за сите на Primitives со Kathy за инспиративни, забава, саркастична, и срцето затоплување подароци и дома декор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите