.

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Овие универзални pushтип на пластични клипови се вклопат за повеќето од авто делови со 8мм дупка, држете г

Точка Име : Кадифен Губење На Ноктот.Материјал : Кадифен+Акрилик.Боја : Како На Сликата Покажува.Шаблон Т

Клипови за косата, дува, сушење, исправете, виткање или crimping вашата коса за коса styler или лична употреба.Д

Материјал : висока температура свила;толпата : дами.Стил : етнички стил;боење и пеглање : не пеглање и бое

Користење на висококвалитетни еколошки дрвени материјали, може да се користат со доверба.Мерки 30 x 30 cm (12

Овој објект доаѓа во Пакување од 50 Sliver Алигатор со заби клипови.Мерење : 1.75 инчи.Заоблени, сребро алигато

5 cm Material : Acrylic Quantity : 1 piece Features : Силна Задржете Нашата коса ноктот клип е направен од издржлива пластика и

Круг Аметист Коса Pin должина 23 СМ !!Ширина : 3 CM !!Тежина : 16 Грам !!Паун Hair Pin должина 23 СМ !!Ширина : 3 CM !!Тежина

♛Парична КАЗНА ПАКЕТ♛ Доаѓа во крпа торбичка со деликатна подарок кутија ♛ДАНСКИОТ КРАЛСКИ БРЕНД♛ Ев

Ќе добиете 24pc Убава 3 инчен Бутик Коса Лакови.Одговара и за бебето девојки, бебиња, години, деца,тинејџер

✿СИМПАТИЧНА, СТИЛСКИ 10 ПАРЧИЊА : 5 различни бои на пеперутка коса клипови, 5 различни бои на лак за коса к

На duckbill клип направени од сомот е слатка и ретро.Косата клип е достапна во црвена и црна.Косата клип е ма

24 медиум 11 / 4инченширок врзивно клипови со 5 / 8 инчи капацитет.Држи големи купишта на лабава хартија безб

100% сосема нов и висок квалитет.Нов моден дизајн, Многу Убава.Стил : Мода / Неврзан / Сладок / Едноставен / Д

【Интегрира со Природни Влакна】 Овој волумен на косата алатка има добри перформанси на само грчевито д

Предмет тип : Губење на Ноктот.Matreial : Пластика / Смола.Стил : Кореја.Боја : Розова,Зелена,Blak,Koffee,Кафеава,Вин

Предмет Тип : Оцетна Киселина Коса Клип.Пол : ЖЕНИТЕ.Материјал : Оцетна Киселина.Боја : МултиБоја.Применл

Коса додатоци за жени во уникатен дизајн и одлична изработка, изработена од алуминиумски и кристали.Мет

NMNGAGHO "доволно за да одговара со различни стилови на облека.Носи тоа може да се направи вашите девојки на

БРЗ И ЛЕСЕН СТИЛ РЕШЕНИЕ која се додава на напор изглед на вашиот ансамбл.РАЗНОВРСНА ДИЗАЈН тоа е око ф

Лентата лакови клипови се рачно изработени и во прилог заедно со топла лепак.Големина : 2" ширина grosgrain ле

Тип : Коса Клипови.Материјал : акрил,пластични.Пол : жените / девојка / Деца.Боја : како на сликата.Пакетот

Тип : Коса Клипови.Материјал : Алуминиум / Смола.Стил : корејски стил.Пол : Жена.Боја : како на сликата шоу.С

Grosgrain лента.Метал Алигатор клип опфатени со grosgrain за коса заштита.Мерки меѓу 34in широк и 2.5 во висина.За во

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

100% сосема нов и висок квалитет.Нов моден дизајн, Многу Убава.Стил : Мода / Неврзан / Сладок / Едноставен / Д

Материјал : Акрил,Ацетат,Пролет.Одличен коса клип за да се носат на партијата, на фестивали или во секојд

【Трајни】 : Овие пеперутка коса клипови се направени од висококвалитетни пластични, удобно да клип коса

【Најдобар Подарок】Мода Коса Клипови е најдобар подарок за себе.Направи да изгледа домот и уникатен.Ов

Одличен коса клип за да се носат на партијата, на фестивали или во секојдневниот живот.Совршен додаток з

Направена од акрилик материјал, мазна и издржливи.Полна боја банана стил hairpin, убави и модерни.Тоа може д

4 mm или 1mm = 0.Симпатична Божиќ елементи : Симпатична шноли со класичен Божиќ елементи, со светли бои и разл

Пакетот вклучува : 1 Сет Hairpin.95 inch New и убав дизајн,посебен додаток за вашето дете совршен за фото пука или

Со живописни бои на Лакови ќе одговараат на вашите секоја прилика.Одлично за вашите тинејџерски девојк

ღ Божиќ Коса Клип : Додавање на одредени домот уште alluring елемент за Божиќ облека со нашата празнична тем

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Единствена долго заби дизајн во голема мера може да се справи со сите должини и со различни типови на ко

1 инчен / 8 cm Боја : 6 бои како сликата покаже Пакетот вклучува : 6 x Желкашколка целулоза ацетат коса barrettes.К

Овие pendant шарм прстени ќе направи да изгледаат повеќе привлечни и посебни На производи во продавница мо

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Пол : Жените.Оддел Име : Децата.Материјал : Кашмир.Материјал : Пластика.Предмет Тип : Headwear.Пол : Women Department Им

Косата Стеги има interlocking заби за сигурна потпора, тоа може да се одржи на косата цврсто и да не се лизга.И

Линија 5 ќе добиете многу корисна работа, твојот живот ќе биде повеќе Прекрасен.Ние ќе се справи со пробл