.

Звук спиење не е навистина важно во секојдневниот живот √Smart watch може да се користи како стоперка за да st

Спортски режим : Овој паметен часовник за жените и мажите има одење, трчање, велосипедизам, пешачење, mounta

Печати на враќање превозот етикета.75") Dial Случај Дебелина : 11.Можете да се вратите оваа точка од која било

Децата се паметни часовници може да се слуша музика, да се стимулира детските интереси и хобија.Постоја

тоа е само за референца);Поддршка на Спиење Монитор,Поддршка sedentary reminder (потсетник).3 g Поддршка smartphone : За

На vivomove 3 S ви овозможува да ги пратите на вашиот месец до месец менструалниот циклус со цел да се остане

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

По добивањето на smart види, ако имате било какви поплаки или сугестии, ве молиме контактирајте со нас во в

[Smart watch има 1.3 инчен IPS Боја на допир екран]Со 1.3 инчен IPS Боја на допир екран, полн круг голем екран и повеќ

Пулс : Десет кошула вибрации сензори, кога се користи, според вас, можат да го издржат пулсот интензитет,

Smart watch користи пластика + метал дизајн на каросерија.Единствено еднострана не се лизга копчето ја прави

?МОДЕН ДИЗАЈН?Ова не е само паметно да се види, но, исто така, единствена моден додаток кој покажува лично

Ти никогаш нема да пропуштите важни работи.69" Целосен Екран на Допир, Стилски и Удобно Smart Watch Smart watch усво

Овој бенд има трајни clasps на двете страни, не се заклучи на вашиот фитнес тракер види сигурно и прецизно.С

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

[Pedometer Стоперката Timer] : Нашата smart watch има вграден сензор за движење кој може да се следи детето чекори.Со s

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

⌚【 4 G Мултифункционален Дигитален часовник Телефон 】 Во прилог на GPS позиционирање и СОС функција, ово

✤Се поврзете со вашиот телефон, да го одржува вашето здравје и wellness цели, и да останат поврзани со долго

Ве молиме погледнете го насловот за да се потврди специфичен модел 0.26 mm дебелина одржува оригинален одг

Опис : на Екранот : 1.Женска Види, од Нерѓосувачки Челик, Класичен на Жените од не 'Рѓосувачки Челик Криста

0, Јадро, IOS 7 и погоре или Андроид 4.5 D Radian Капацитивни Екран на Допир за лесно ракување.Едноставно како GSM

Samsung Галакси Види Active2 е дизајниран да ви помогне учат повеќе, па може да се постигне повеќе.Тоа оди надво

Ако имате било какви прашања во врска со нашите услуги или производи, ве молиме слободно контактирајте

Дојдовен повик одбивање : Долго притиснете го копчето на екранот за 3 секунди за да го одбиете.Dial може да

Го Гледате се Вклопуваат бендови работи за да се Види Одговара Паметен Часовник,Совршено компатибилни

Highend спортски стил s книга, и проверете го дневникот на штрек.Со dial функција, исто така можете да правите

LTE Поврзување : Повик, текст и крак без вашиот телефон (LTE услуга е потребно).Се подготвени да се скрши ваш

Висок квалитет со силиконска лента : оваа рака се направени од издржлив и меки силиконски материјал,кој

Тоа доаѓа опремен со 768 MB RAM меморија и Кученце Носат 2100 процесор за молња брзо брзини и 4 GB на простор за а

Ако сакате да им даде подарок на децата, ова е многу добар избор, ве молиме да не го пропуштите.О : за Упот

Пакет содржина : 1 х Smart Watch, 1 x Упатство(на англиски),1 x USB магнетни држачи, 1 x Подарок кутија.Потврдете дека

⌚1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екран

⌚⌚⌚1.44 инчен TFT екран во боја со висока чувствителност и еден притиснете контрола, која може да се реали

⌚1.3инчен highdefinition IPS екран во боја : трчање статус следење на податоците може да бидат прикажани на екран

Овој ултралесни smart watch е одличен избор за вас, дури и ако тоа е ден на работа и студирање, вие не ќе се чув

, за да се задоволат потребите на различни спортски ентузијасти, во реалновреме отчукувањата на срцето

✤Оваа децата smart watch има 16 игри вграден во.Родителите може да се ограничи секојдневно се игра време, така

* ПРОЦЕСОР : MT6739 Quad Core , Побрз и постабилен, Меморија : 3 + 32 складирање , повеќе простор за складирање, побрз

[Конфигурација]MTK6739 quadcore процесор, 1.1 слотот за SIM картичката :слободна SIM(Нано SIM)времето на Мирување:48

[Мулти Спорт Режими]Трчање, Одење, Качување, Пешачење, Возење, Скокнеш, Пингпонг, Кошарка, Бадминтон и Фуд

[1.6 инчен LTPS СТАКЛО ЕКРАН] Екранот за да телото сооднос е до tp 85%, што поддржува појасна и пошироко поле на

Лесно да се Носат Секојдневните : Тоа е кожата пријателски и дава пријатно чувство кога ќе се спие во неа

3 инчен колор♥ Водоотпорен оценка : IP67 waterproof200 m Ah Lipol battery Smart на чекање : околу 35 daysstandby за 15 дена♥ Поддршк

Кул дизајн, воена и спортски стил,6 видови на модата боја.претставуваат вашиот спортски дух; Воена тим : М

⌚ Напреден Дизајн На : водоотпорен smartwatch користи екран кој прикажува јасни и заситени слики.Пребројува