.

Што може да се класифицираат вашиот накит слободно.Може да се задржи вашата накит чисто и уредно, и пого

Tenon и tenon структура, сите цврсто дрво рачно изработени, не pasting.Ретро стил на месинг заклучување, елегантн

GLITTERY DAISY ДИЗАЈН : за Да додадете класичен гроздобер изглед, нашиот здрав Hyacinth Балерина Накит Кутија има р

Заштитете го вашиот прстени, обетки, ѓердани, белегзии, рачни часовници и други накит додатоци.Има повеќ

Можете да ги зачувувате вашите омилени мали предмети, накит или своја тајна, lockable дизајн, безбедно и пра

Сомот коцки, исто така, може да биде излезена и да ја користите како фиока вметната.Висок квалитет акрил

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ МАТЕРИЈАЛ : Keepsake Кутија е направена од дрво.ДИМЕНЗИИ : На Keepsake Кутија мерки 53 / 8" x 53 / 8".БЕ

Исклучителна материјали и таписерии изработка, овој накит кутија е идеален избор за вашиот накит собир

Во исто време, можете да ја отворите и чување на некои мали накит како што се ѓердани и прстени.Се надева

* Меки кадифени обидел да спречи накит од гребење и гребење Елегантен дизајн, многу прегради, секоја гру

Направени на здрав композитни одбор завиткани во премиум кадифени ткаенини.Околу димензија : 20cm / 7.87" x 15c

Симулација книга во облик на кутија, врежан модели, изгледа ретро и убава.Таму е мека flannelette внатрешност

Предмет Тип : Накит Кутија.Материјал : Хартија.Стил : Моден Стил.Боја : Црна, Бела.Пол : Унисекс.Предмет Тип

Имајте накит организиран и достапни во секое време со оваа корисна и стилски накит послужавник.Вклучув

Долната лента има отстранлив слот за чување на кармин, часовници, нараквици, коса додатоци и сл.Имајте н

Димензија : 9.Па, дали се чувствувате потресени од страна на неуредна купови на накит и неговата оксидаци

☺Овој накит кутија совршен за чување на вашите прстени, обетки, ѓердани, нараквици, види и косата клип, р

Уникатен накит кутија ќе се комплимент било простор, идеален за дома или патување употреба.Одличен Пода

Усвојување на единствен дизајниран, со исклучителна шема, нежни и елегантни, многу убава.Користење на е

Руската накит pendant е направен од галвански месинг, емајл и rhinestones.Инспириран од Fabergé парична казна накит

* Елегантен дизајн, многу прегради, секоја група се отвора повеќе простор за складирање Мултифункција н

Двоенвратата за складирање е модерно и стилски.Висок изглед и голем капацитет.Пет прегради на фиоки.Иск

Мултифункционален складирање, независни двоен слој за складирање дизајн, може да се приспособат на раз

Ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание на накит не се вклучуваат.Употреба:Чување На Екранот С

Тоа може да се задоволат различните потреби и чувајте ги сите видови на накит во ред, уредно и убави.Елег

【Производ】 : Накит кутија / Trinket кутија / Метал занает 【Големина(L W H)】 : 3.141.572.60 во,【Тежина】 : 6 мл...

Оваа кутија е одличен избор за складирање на вашите часовници, прстени, обетки, уво studs, ѓердани, наракви

Страна Направена.Рачно изработени во Полска.Оваа кутија карактеристики срце дизајн акцентирани со мет

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Користење на висококвалитетни СТП кожа, водоотпорен, носатотпорни, лесен за чистење; патент затворање д

*Сосема нов и висок quarity.*Со различни слоеви и големини, што може да се класифицираат вашиот накит слобод

Поделени Мултифункционален Прегради : 3 слоеви со броеви на прегради да се организира речиси на вашиот je

Повеќе Функционални Овој накит кутија совршен за чување на вашите прстени, обетки, ѓердани, нараквици,

Дизајн : Нашиот накит екранот кутија усвојува двојноlayer врска дизајн и фиока и оддел дизајн, кој може да

Со голем капацитет на фиока вид накит кутија.Двоен слој е полн со текстура и домот за складирање.Интуити

Уникатен дизајн создава визуелно атрактивни екранот кој го координира со било кој стил или постоечки д

Погоден за свадба, ангажман, или за продавница за накит да се покаже на прстени.Високо квалитетен матери

* Мали димензии, голем капацитет Елегантен дизајн, многу прегради, секоја група се отвора повеќе простор

СТП Кожа.Направени во САД или Увезуваат.Собираат крпа обвивка.Патент затворање.Се Чисти Редовно.Накит С

Кога ќе ја отворите pendant кутија, LED светлината автоматски ќе светне, и светлина ќе блесне на вашиот накит,

Производот слика содржи само самиот производ и не содржи други производи Добредојдени да ги споделат и

ПАКЕТДоаѓа во исклучителна сатен наредени подарок кутија со секоја ставка.Совршен за собирање и единст

✅Прекрасен дизајн направени за Душата Сестра покаже колку ти е гајле и како посебни таа.Совршен за Душа

СТП Кожа.Супериорен Материјал мека beaded фланелен боксери во внатрешноста може да носат определена тежи

Атрактивен изглед со розова faux кожа површината и мека обвивка.Димензија : 10inch * 7.29 инчен * 8.27 инч, кои се д

Жените сигурно ќе можат и да се направи употреба на ова како мала кутија за накит, селски кујна организа

Материјал : кадифе СТП.Димензии : 6*6.5*5 CM.Кутија совршено се вклопуваат за pendant ѓердани, нараквица,синџири