.

Симпатична среќен роденден headband коса карики : секој пакет од 3 парчиња и 6 бои, бои се розева, сина и жолта.

Тоа е мека s headband е многу погоден за спорт, трчање, планинарење, велосипедизам, фудбал, скијање,јога,тен

Направени во Франција SB932 Headband Големина : 0.5 широк рачно изработени.Никогаш не се на лош коса ден.Коса мод

Тип : Headband.Боја : Црна,црвена боја.Модел / Форма : лак.Материјал : алуминиумски,крпа.Пакетот Вклучува : 1pcs Hea

Чипка Headbands венчиња Крпа Headbands Домот Широк Headwrap Коса Turban Headpieces Додатоци за Жени, Девојки.Чипка Headbands венч

Материјал : Цинк легура,јасно кристал.Големина : 3.1 инчен висина *4.1 инчен дното дијаметар.Обложено боја :

【Удобен Материјал】Овие венчиња се направени со мека само се лизга во текот на било кој стил и да се нап

Супер меки headband имаат неверојатна еластичност.Можете да ја размонтираат нив до 60 парчиња голи најлон head

Мода и стилски дизајн, исто така, одлично косата додаток.Се носат на челото, за да се апсорбира потта и бе

[Премиум Квалитет] ЗАДРЖИ ФРИЗУРИ и не ја напушти челото марки.Нема да рипувате.Исто така одлични за мие

[Премиум Квалитет] ЗАДРЖИ ФРИЗУРИ и не ја напушти челото марки.Нема да рипувате.Исто така одлични за мие

Headband пораби од висок квалитет на сомот и целосно пораби од страна на рака, без употреба на лепак.Под свет

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

♥ Една големина одговара на повеќето, многу удобен за носење и да не побарувачка ексклузивен коса стил

100% Полиестер.Направени во САД или Увезуваат.Тип На Производ : Hairband.Пакет Димензии : 29.21 L X 8.128 W X 1.27 H (Санти

Влага Wicking.Произведено во САД.Дизајн свој сопствен везени вратоврска назад спорт headband.Headband мерки 36 инчи

♥[Пакетот Вклучува]10 парчиња на бебето headbands плус 10 пара на бејби бос сандали.Целата поставува дојде во

Сребрена свадба headpieces во уникатен дизајн и одлична изработка, направени од Pearl & легура жица.Партија кос

Предмет Тип : Headbands.Материјал : Крпа.Боја : Црна,Бела,Сива ,Розова.Функција : Ги Красат.Пакет : 1 КОМПЈУТЕР Hea

Направени со бакар база метал.Лесен и флексибилен за да се прилагоди за да одговара на било какви стилов

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с

Моден коса синџири се направени од алуминиумски,не е лесно да се пробие и јазол.Глава Синџири со клипови

SAFE МАТЕРИЈАЛИ : Сончогледово коса додатоци е составен од ткаенина цвеќиња и вештачка кожа јажиња.Тоа е м

Овие ткаенина водат headwraps се меки, со еден слој, нема да се шие, суровини (рабови не се пораби).На еластиче

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

5 инчен(49cm) X 9.7 инчен(24cm) Дише лесни полиестер удобно да се носат Високо еластична лесна ткаенина одговар

【Печатење Инструкции】Полнаширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ пер

【Печатење Инструкции】Полнаширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ пер

Спортски вратоврска headband со додадена обичајот боење / дизајн.Една Големина : 2.5 Инчи во ширина x 40 Инчи во

Чувајте ги очите далеку од пот, потрошувачка далеку влага и сува брзо Спортски sweatband : Носи оваа headband ќе г

Mesh.Овој прекрасен свадба headpiece пополнете се вклопуваат совршено за секој случај.Прилики : Свадбена / Пар

Супер удобно : изработени од полиестер, овие вежби headbands се обезбеди добра еластичност и одговара на ваш

Овие headbands имаат мазна површина, заоблени краеви, меки и удобни, може да биде цврсто фиксирани на главата

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Преглед : Чувајте ги вашите очи, далеку од пот,фитил далеку влага и сува брзо, многу удобно и се чуваат на

Материјал : 100% Микрофибер Полиестер.Многу начини да го носат headband, wristband, headband, Вратот Gaiter, косабенд, balaclava

❤Материјал : Кубни Zirconias со Микро Инлеи, метал е бакар обложено со вистински платина, не е лесно да исчез

Уникатен Дизајн : Спорт Коса Бенд Е Дизајниран Со Печати, Со Светли Бои, Која Може Добро Се Совпаѓаат Со В

Пакетот вклучува : 3pcs Шминка Заврши Headbands.Големина : 3.3" x 23" / W x L,Една големина одговара на сите удобно гла

Страшно 20 Gatsby headpiece достапен во злато и сребро, нежен и лесен, таписерии и shinning, може да направи да се издв

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Држи косата назад и надвор од патот.Дише, мека и кул против кожата.Wicking заврши за да им помогне повлечете

[Еластична бебе headband]—мека и удобна, без да остават траги на детето е глава, вие дефинитивно ќе го најдет

【Апсорбира Потта И сите headbands се прилагодливи дизајн и не се лизга, погодна за жени, мажи и тинејџерите

Атлетик absorbency нема потреба да го запре за да го исчистите вашите очи.Ние не сме познати како НАЈК, но наш

Памук Смеса.Прилично headband со мек материјал и прекрасен дизајн е најдобриот избор за вашата прекрасна бе