.

Инсталација : едноставен за инсталација, инсталација на база, snap гравитацијата заграда, поправи заграда

[3 во 1 Универзален Автомобил Планината] Andobil Мобилен Телефон за во Автомобил Планината може да се качи д

Погоден за сите мобилни телефони и сите модели на автомобили Ве молиме овозможи мало отстапување за мер

[Никогаш Блок Приказ или да се Пропустливи] : телефонот држач за автомобил со високо флексибилни 360° роти

Ова е предност што претходните производи не го имаат.Здрав и практична настава : Нашите производи се нап

Компатибилен со повеќето популарни мобилни телефони, GPS единици, MP3 плеери, и сателитски радија,Ротирачк

Прилагодлив на Гледање : На ново повторно се дизајнирани Телескопски Рака се протега од 4 – 6.5 инчи и pivots

Компатибилен w / One PlPro.Брзо се Качи на вашиот телефон или GPS Уред сигурно и безбедно со помош на вашиот авт

Брзо ослободување на копче, Притиснете на копчето на задната страна на уредот за да го отворите лизгачо

Оваа планината е дизајниран да се вклопуваат уреди на многу големини и е идеален за Седна Navs и помали pc т

360 Магнет Заградата.Може да биде прикачена на секое возило / автомобил на контролната табла.Магнетни тел

Лесен за Инсталација : Автомобилот телефон носител е прилагодлив и се вклопува цврсто и совршено за раз

Четири, тешкидолжност, шокабсорбента пена внесува заштита на вашиот Sony Ericsson X12 од случајно оштетување, о

Сигурен, транспарентен, допир низ екранот стража задржува на функционалноста на вашиот Samsung S5660 во било

Одговара : 19961998 Акура 2.5 TL & 3.2 TL.Работи со : i Pad Mini, Galaxy Tab 7, Dell Streak 7, Black Berry Play Book, и Други 7 Инчен Таблети.Вклу

Ако сте го купиле нашите производи и имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да н

1 Без Механички или извори за да се прилагоди за да одговара на вашиот Телефон 2 Прилагодлив 360 степени з

Компатибилен со Huawei Y6 Ујп,Не одговараат за друг телефон големина, ве Молиме проверете со вашиот телефон

✅ 1.Направен од алуминиум и силикони, меки, удобни и долготрајната употреба ✅ 2.Може да се одржи вашите т

Функција : задниот дел од Леплива Цртичка Мат со 360° Ротирачки Дизајнот за мобилните Телефони е направен

Цврстата : магнетното телефон носителот може да се создаде моќна привлечност дека цврсто ги поддржува н

Тоа ќе се придржуваат до вертикални површини, мека на допир dashboards и ветробрани ?ДЕИНСТАЛИРАЊЕ ЛЕСНО – С

Добро Возење Помошник На : Тока е одличен додаток за велосипедизам и патување.Може да се задржи телефон

Прикачување на заградата на магнет плоча и да ја инсталираш успешно Избрише чистење на задниот дел на т

1 x Phone Менгеме (Нерамна оние лепило подлога е потребно).Воздухот се пропустливи клип е дополнителна пода

На Стелт Универзална Лулка е стилски и удобен автомобил монтажа за вашиот паметен телефон.Тоа карактер

Автомобил Телефон Држачот за Монтирање : Безбедно и брзо се обезбеди со мобилен уред на било каква рамна

ЌелијаРаботи Шофершајбната / Цртичка носителот Компатибилен w / * и Слична Големина Телефони.Вшмукување

На пропустливи монтирани лулка база за употреба со ZTE Zinger / Z667 уред.Носител е дизајнирана да се приспосо

Производителот гаранција може да не се применува.На Brodit уред носителот 727277 со USB кабел 2 USB порти : КК 3.0 A +

Компатибилен со : HTC One A9 Случај, HTC Аеро Случај.Лесен за употреба.Се инсталира за помалку од една минута!.П

Универзална Компатибилност Телефон Носителот : Компатибилен со сите мобилни телефони и уреди помеѓу 36.5

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м

Производот е уредно се намали, без вишок на остатоци.Лесно да се носат како резултат на нејзините мали д

【ГОЛЕМА КОМПАТИБИЛНОСТ】Погоден за паметни телефони и мобилен телефон случаи од која било големина.Из

【ГОЛЕМА КОМПАТИБИЛНОСТ】Погоден за паметни телефони и мобилен телефон случаи од која било големина.Те

Материјал : смешни бубамара држи чадори мобилен телефон да ѕвони држачот е изработен од пластика (abs) пан

5 cm, answer : ___________________________ Note : Ова заградата е само компатибилни со директно отвори, не рунда отвори.Моќна

【Течни Силикони & Мека Микрофибер Поставата】Оваа нова samsung s21 случај направени со течни силиконска гум

Клипот е прилагодлив со knob, клип големина се движи од 56 до 85mm, одговара на повеќето паметни телефони.Меѓу

Неговата идеална алатка за различни автомобили за време на патување и транспорт.Она што е уште поважно,

360 Степен ротација : автомобил телефон стојат има 360 степен ротација топката, па можете да ги ротирате ва

❤【Универзална】 Погоден за Apple, Samsung, Motorola, Nokia и други паметни телефони ❤【Автоматско Заклучување】Опре

【Една рака Операција】 : Овој автомобил безжичен полнач креативно користење на гравитацијата и врски д

* Хоризонтална авто воздухот се пропустливи планината лулка носителот универзална закачалка за мобиле

*Smart Безжична Брз Полнач 9 V Smart Безжична Брз Полнач, 10 W висока моќност, компатибилен со ЧИ функција 5 V, 9 V (б

Хривнија Случај САМО за i Phone SE 2020 година / i Phone 7 / 8,На производ слики се за повикување само.Ве молиме не гр