.

ПОГОДЕН ЗА СЕКОГО : Оваа боја гел лак ги задоволува потребите на професионалци, убавина техничари и студ

ЕКСПРЕС ЗАВРШИ.ШИК ЧОКОЛАДО.Напредни Носат� античип боја дава совети свежи, јасни се погледне и да трае

На Keratinповрзување на засилен кросповрзување на УВ гел за трајни подобрувања.Создава додатоци кои covalently

❤HOLOGRAPHIC АКРИЛИК ПРАВ СЕТ : MIZHSE професионални holographic ласерски акрилик прав сет вклучува 12 бои*10g на доград

►ДИШЕ ЛАК : Карма Органски Халал лак е дише и има малку трик што го става пат низ и над традиционални пол

Нема повеќе суво време, тестови или smudges; Се салон квалитетни резултати во минути право дома.Направени с

#Hairbesties, јас инкорпорирани ексклузивен Keratin & Argan Семе на Нафта Мешавина за да се подобри севкупниот интег

Боја : 09943 Fuchsia.За како полски, носи како Гел, исклучен во минути.14ден висок сјај носат.Огледало Финиш.Кој U

❤РАЗЛИЧНИ НОКТИТЕ ПОЈАВУВАЊЕ : MODELONES 6 бои гел лак поставите вклучувајќи злато розова боја се виолетови

100% гел лак обезбедува убава долгоноси боја.Доаѓа во shimmers, cremes и блеска.Лекови во ЛЕР и УВ светлина.Supernail в

ЗАСИТЕНИ ВИНОЦРВЕНА богат и драматични бургундија црвено пука со holographic одблесокот!.ЧИП ОТПОРНИ, ЛЕСНО

Вие едноставно не може да се спротивстави на луксузно атмосфера сива лак со taupe нијанси оваа есен крем.И

Личниот Стил : 6 различни нијанси на популарни и трендовски пастелни бои погодни за сите сезони и дневни

Стр Armand Pedi Корални мермер pedi како освежување грејпфрут ade да се пие во летната Инспириран од свежина на г

Таа, исто така доаѓа со 2 првично влошки, 1 нокти датотека, и 1 дрвен стап.Совршено се Вклопуваат Излечи 60%

Оригиналниот витаминисполнет гел за нокти систем.Чипслободен носат & Брилијантен сјај до 21 ден.Антиокс

Боја Зафат База на Грб костец ноктите лак за нокти површината, додека за заштита на нокти во исто време.З

Убав подарок избор, спакувани во една Исклучителна Кутија.Совршен за лична DIY помине уметност или профе

Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Не

Користете cuticle pushier и отстранување на целата парчиња на ноктите глеѓ нежно на секој ноктите.Ве молиме да

хероина.њујорк со ПРАСКИ, ве МОЛИМЕ да се сјајни, со висок сјај, пастелни неонски корални лак дека ќе бид

Без суровост и слободни од состојки како што се : Формалдехид, DBP, МетилБензен, Формалдехид Смола, Camphor, Ет

Боја Клуб Натопи Прав Не содржат формалдехид, toluene и DBP хемикалии.Тие се, исто така, Вегетаријанци, никога

Нашите Боја Клуб Помине Натопи Прав, Лакови, и Гел за Полирање Не содржат формалдехид, toluene и DBP хемикалии

Комплетен Сет на Ноктите Уметност Налепници Секоја кутија содржи 30 лесензакористење на ноктите обвива

Брзо Сува Формула.Носат и сјај трае до една недела 12+ Бесплатно во формула.КАРТАТА еУверение, суровостсл

Овој Професионален Комплет доаѓа w / појавување на Гел лак без Формалдехид, Формалдехид Смола, Toluene, DBP, Cam

Горниот дел на Источната Страна носи Њујорк софистицираност на ноктите со пригушен creme браун.Creme заврши.

3 БОИ ПЛУС 1 ВРВОТ ПАЛТО ЕДЕН КОМПЛЕТ СО СИТЕ што ВИ ТРЕБА : 3 шишиња со шик бои, кои дури и ќе ве инспирира

Салон за убавинаКвалитет на ПолуИзлечи Гел за Нокти направени од Вистински Течен Гел.Лесна Апликација &

Конечно..До 2 недели на блескави штетадоказ носат 3 Лесни чекори за супер висок сјај сјај и не суво време!

[Лесно да се примени] Со добра истрајност и високо пигментирани, овој гел лак сет ќе ви донесе брилијанте

DND DC Дуо 100% Чист Гел Пакет : 1 Гел Лак .5 оз + 1 Лак .5oz Појавување на Боја ДОВЕДЕ и УВ излечи.Инструкции : Чисте

Тоа е органски хемиски слободни помине производ, кој може да се отстрани како налепница и нема потреба ac

Заврши тесни во отстрани обвива,држи за 510 минути.Користете cuticle pushier да се отстрани омекнат малку гел.Не

DND DC Дуо 100% Чист Гел Пакет : 1 Гел Лак .5 оз + 1 Лак .5oz Појавување на Боја ДОВЕДЕ и УВ излечи.Инструкции : Чисте

Ле vernis интензивна боја на лак на ноктите Givenchy 0.3 оз lilas d'exception 10лаванда нови.Бојаинтензивна формула шири

Миа Тајна лак Шише 0.55 оз ИЗБЕРЕТЕ ја ВАШАТА БОЈА Подарок за купување на 2 предмети или повеќе!!овој промо

Лесна апликација и отстранување.Високо сјаен финиш, чип отпорни, и 21ден престојуваат моќ 12+ Бесплатно во

Кралската Кул Црвено.Долгатрајни, Отпорни на Абење.Трепет Се Заврши.Добиете повеќе живот и престој во п

Пакетот Вклучува : 10 Бои гел лак+1 База Грб+1 Врвот Грб 4 различни гел лак бои погодни за сите годишни времи

Влажни да се постави во 50 секунди.Напредни носат античип формула.Ексклузивна контролапроток четка.Експ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.тоа е сигурно, безбедно и

3 БОИ : Колекција вклучува 3 бои : Ми се Вртат Околу (топла розова creme), Во ВарСветлина (валкани мартини creme),

Мини лак Поставите Гел лак за Полнење гел лак бои светли пастелни впие исклучување комплет сјајот поста

Четкање и се отстранат ноктите лепак ✿4 ❤️помине уметност за полнење со stamper помине уметност налепници

УлтраХром Лак.Меѓународната Љубов Колекција 10Слободни и Никогаш не се тестираат врз Животни! 23 Палта и