.

Лесен за чистење и влажност на абсорбента.На Феникс Фитнес Кат Мат е совршен за секоја фитнес ентузијас

Големината може да има 0.8"разлики се должи на рачно мерење.Лесен За Чистење : После вежбањето на јога мат,

надгради не се лизга текстура дизајн на животната средина и рециклирање на материјалот двојноlayer tearproof

❥Големина:70inch X24inch тежина : 1354g дебелина:0.Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со на

71 x 24Инчи широка мат обезбедува удобност за луѓето од сите форми и големини.Идеално за јога, Пилатес, кој

Виси Јога Мат Полица : Ова виси јога мат складирање решетката може да се закачи на ѕид или на цврста повр

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Исклучителна Адаптибилност Ви Овозможи Да Се Задржи Својата Рамнотежа Во Текот На Секоја Вежба Стил...

【НЕ се ЛИЗГА ПОВРШИНА】површината велур материјал има одлични не се лизга и хигроскопна својства, и брз

Покрај тоа што можат да се одморат по вежбање.За најдобри резултати unroll и воздухот од вашиот мат за 23 ден

6'x4' ЕКСТРА ГОЛЕМИ МАТ ВЕЖБИ БЕЗ ОГРАНИЧУВАЊЕ Екстра долг и екстра широк јога мат е двоен на стандардна г

Фитнес мат е достапен во две должини (180 cm) и (140 cm).Ширина : 60 cm.Достапни бои се црно и сино.Фитнес душеци мо

【ЕКСТРА ДЕБЕЛИ TPE Јога Мат】10мм екстра дебели јога мат повеќе подебели од други нормално 6mm јога душеци

Не се Лизга : јога мат, користете професионално не се лизга дизајн, со користење на хоризонтална жито тех

Користете го овој Мат Рака Прашка како помалку гломазна алтернатива на мат торба.Екопријателски 100% пам

Нашата еко пријателски јога душеци за жените се навистина здрави и безопасно.Excelleny Гума Зафат : Одлично

Лесни Тренингот Јога Мат : 1.Екстра Дебели Јога Мат : 1mm во дебелина, нуди најмногу удобно искуство за сите

Тоа се тенки и лесни Океан Животните Seahorse не се лизга јога мат е совршен за патување!Материјал & Големина

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

ЕКСТРА ДЕБЕЛИ ЈОГА МАТ : Две дебелини (за 0,6 и 0.8 cm), изберете го вашиот омилен тренингот мат.Не се лизга на

ЕКСТРА ДЕБЕЛИ ЈОГА МАТ : Две дебелини (за 0,6 и 0.8 cm), изберете го вашиот омилен тренингот мат.Не се лизга на

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Природна гума може да се влечат, висока температура отпор.Мултиодберете print : Ако не ви се допаѓа овој мо

Микрофибер и природна гума.Материјал : Микрофибер и природна гума.Димензија : 71"L x 26"W x 0.03" Дебела.Тежина :

За чување, бидете сигурни дека ќе ги споделите со вашите мат сува прво.На задната страна на мат е елегант

【ГОЛЕМИНА】Јога Мат за 71 инчен x 26 инчи,Тежина : 2 LB;На лесни фитнес мат е 1 / 25 инчен (1 mm), дебела и лесно мо

Употребата на еколошки материјали е апсолутно безбеден за мажи и жени, возрасни и деца!Само исчистете ј

6 инчен x 7.◆ Забелешки : Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 13cm отстап

6 см дебелина, Со голема мека заврши 【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би било идеално да с

КЛАСИЧНАТА ЈОГА МАТ : Овие трајни,но, сепак, лесен вежба јога душеци се екстра дебели за дополнителни амо

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Фитнес мат е лесен во тежина и може да се врши на било кое место во салата или outdoor спортови преку приложе

пена.Висок Квалитет rubberized полипена материјал обезбедува контрола, cusion и удобност.Совршен за јога, пилат

Екстра дебели и мека, овој мат овозможува удобно јога пракса преку обезбедување на амортизирање за коле

8 Инчи L x 26 Инчи W x 0.07 фунти)Материјал : Микрофибер (печатени површина) и природна гума која се лизга отпор

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

【ЗДРАВЈЕ МАТЕРИЈАЛ】Qilmy Јога мат е направен од природно дрво, гума и Микрофибер печатени површината.Веж

Мат Димензии : 180 Cm Долги, 61 См Широк.Материјал : Кристал Кадифени Ткаенини, Дното Неплетени Ткаенини Точк

1.Помогне да се олесни непријатност за време на вежбање или градинарство и им даде на вашите болки во кол

Тие се многу одличен начин да се опуштите и со нашето физичко тело и да постигнат внатрешен мир.Ако ние в

Оваа јога е направен од Екосвесни состојки.За најдобри резултати unroll и воздухот од вашиот мат за 23 дена

Ако не сте сигурни за големината,или било какви други прашања,ве молиме испратете порака до нас,ние сме

✅применливи Сценарија : Јога, Пилатес Часови, Рамнотежа Вежби, Итн.екоПријателски И без Мирис : Остане

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т