.

Пакет : 10 компјутери сет holographic помине фолија трансфер налепници.Големината на секој лист е 7.87x1.57 инчи пр

【Нетоксични Материјали】ноктите decals се изработени од еколошки материјали, не ограничувајќи се на било

На самолепило маникир декорација за полнење може да се примени за украсување повеќето ноктите.оваа пом

Чекори за користење:1 Трим, чистење и полирање на нокти; се применува позадина на ноктите и исушете ги...

Како да ги Користат Нашите Нокти Обвива (1) Користење на нокти датотека ние обезбеди за полски на вашите

Пакет се Вклучени : 8 различни стилови 3 D помине уметност налепници, месечината ѕвезда форми и други форм

Совршен Нокти Налепница Сет : 9 листови налепници се совршен Вљубените модни додатоци.Ги вклучува сите в

Висок Квалитет : Сушени цветови се изработени од природни вистински цвеќе, вештачки бере и се дехидрира

[Сигурен материјал] Апстракт помине decals се изработени од еколошки материјали, погоден за секоја кожа, бе

Исклучителен Дизајн – миксбоја, решетки дизајн, да имате уникатен ноктите.Совршен Пакет 6 листови лак л

⑤ Печат со горниот слој за заштита на фолија.ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ притиснете го фолија налепница на нокт

Количина : 8 Листови цвеќиња помине уметност налепници, 3 D самолепливи помине уметност дизајн, секоја ха

4) се Применуваат на лак на ноктите (Покривање на ноктите целосно) и да чекаат за сушење.Симпатична и дели

【Пакет Содржина】10 ролни (1 кутија) со 1pc помине притисне стап,На пресбар помага за да се добие налепница

Добиете твое денес!Пакетот вклучува : 186 Designs Вода Трансфер Велигден Нокти Налепници* 12 Листови.Купи со д

Различни стилови : ќе добиете вкупно 5 различни стилови на пеперутка помине налепница decals, бројот е дово

Повеќе лица се сретне нокти налепници, ве молиме посетете Konsait storefront!Ајде да ги красат нашите нокти со се

Широка примена : овие графити забава помине уметност налепници може да се применуваат и во вашите нокти,

Голем на број : ќе добиете 36 листови Божиќ нокти decals, доаѓаат со различни видови на класичен Божиќ стил с

????️【Ноќта на вештерките помине sequins】ќе добие 2 кутија на ноќта на Вештерките овошје глина помине уметн

Вредност утврдена Помине Уметност Налепници : Можете да ги добиете по многу ниска цена за еден лист.Ќе д

Предмет : 5 D врежани нокти налепници.Ефект : Кинески Честитки Дизајн.Дизајн : Среќа Богата Нова Година Ли

【ПАКЕТ СОДРЖИНА】Вклучува 5 Листови Од Различни Бои, Од Стакло Foils(лажни нокти не се вклучуваат).Се Сече

Пакет : 10 Листови леопард дизајн на ноктите фолија трансфер налепници,Можете да го дизајн на различни ст

Предмет Тип : Налепница & Decal.Материјал : Акрил.Големина : 8*10см.Боја : Како на Сликата Шоу.Количина : 1 Pc.Боја

Тип на производ : ноктите налепница.Материјал : налепница.Боја : како што е прикажано.Големина : 15*8.8 cm.Пак

Долготрајни убави нокти печ.Седми чекор : да се применуваат светла масло е подобро ♥ Лесно е да се корис

Со Снегулка Снешко Дедо Мраз Elk Бел Снешко Божиќ Дрво и други елементи се совршени за декорација за ваши

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

ВКЛУЧУВА : 12 листови Снегулки Употреба на природни или лажни ноктите.ГОЛЕМИНА : прибл 2" x 2.5" (секој лист).П

Никакви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас во рок од 24 часа.Продавачот Ус

Производителот гаранција може да не се применува.Се прошири Мода да прстот совети.Црна, Розова Вртат Ст

Јасно waterslide помине decals (Помине Уметност Тетоважи).Многу лесно да се примени, Врвот салон квалитет.Печате

ОНА ШТО Е ПОЛУЛЕК НОКТИ?Semicure Ноктите, Направени од Вистински Гел Полу лек ноктите е сосема нов вид на гел

Обложени со транспарентен лак,и нека го сув.Големината на секоја помине налепница, што е за 3,9 x 3.Прилики

Пакување List3*Снегулка Помине Налепница.Можете да ги користите Божиќ помине уметност за декорација соби,

❤РАЗЛИЧНИ БОИ : Пакетот вклучува 6 воздушни перници мрежа нето линија дизајни помине уметност sickers.Моде

Божиќ нокти налепници : ќе добиете 9 листови тема Божиќ помине уметност налепници Вклучувајќи многу раз

Дизајн : ноктите уметност налепници може да се примени за да се природни или уметност ноктите, можете да

Исклучителен Дизајн и Богата Разновидност : ќе добиете 8 Листови помине декорација налепници : Ѕвезди, м

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Не борба со неуредна, вода трансфер помине decals!Само Лупам и Стап!.РАЗНОВРСНА : Работи

SAFE МАТЕРИЈАЛИ Розова панделка помине decals налепници направени од сигурен, кожатапријателски и нетоксич

Пакет Содржина 5 листови лак налепници за жените + 1pc нокти датотека, вкупно 80 парчиња помине совети и 8 р

100% сосема нов.Чистење на површината на ноктите, ќе се применуваат на база на полски, стави обликот ви се

Тип : Нокти Налепници.Модел : како на сликата.Стил : како на сликата.Големина : 10.3*8.3 cm.Пакет Се Вклучени : 1

Избрани Модели : Помине уметност налепници имаат многу убаво и елегантен дизајн, вклучуваат цвеќиња, ус

Пакување : 7 големи листови на Океанот Светот помине хартија, симпатична налепница модели, вклучувајќи О