.

.

Mayzhi Мода Отворено Спортски Терен Авантура Опстанок Итни Чадор Јаже Плетење Компас Пламен Mountaineering(Црвено)

Mayzhi Мода Отворено Спортски Терен Авантура Опстанок Итни Чадор Јаже Плетење Компас Пламен Mountaineering(Црвено)

DEN 1281.60

Износ
Во продавницата.

Професионални отворено производи, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Имаме повеќе други отворено производи.Добредојдовте на Mayzhi отворено стоки продавница.Ако ви е потребна за други производи може исто така да контактирате со нас.Ние може да ви помогне.Мило да ви послужи!.Рака материјал : чадор јаже Материјал : Други Редовни функција : друг Објект : ЕМ-13454 : Дали водоотпорен : Не Дали ноќ : Нема Модел : ЕМ-13454 Боја : црна, кафеава, темно сина, зелена, црвена Таму е овластен само : Дали извоз е посветен на понудата : Да Патент тип : нема.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите