.

.

Опрема за Избор Нуркање се Нурне Компас со Ремените

Опрема за Избор Нуркање се Нурне Компас со Ремените

DEN 1127.76

Износ
Во продавницата.

Удобен компас може да клип за да ја вашиот bcd или друга опрема, останува блиску до треба тоа.Ремените прилог на компасот страна.Вкупна Должина : 7" (повече), 31.5" (unretracted).Компас дијаметар од 2,5", Светат во темница.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите