.

.

Galanz GL1CT30AS5G Cooktop, 5 Трокреветни Прстен Моќ Горилници, Природен Гас и Течен Пропан Кабриолет, Лесно се Чисти Копчиња, Леано Железо Решетки, 30, Нерѓосувачки Челик, 30 Инче?

Galanz GL1CT30AS5G Cooktop, 5 Трокреветни Прстен Моќ Горилници, Природен Гас и Течен Пропан Кабриолет, Лесно

DEN 11975.76

Износ
Во продавницата.

СТИЛСКИ ДИЗАЈН : На Galanz 30" широк, 5 горилници гас cooktop има одлични перформанси и флексибилност.Овој шпорет на гас врвот е идеален за помали простори или во стан, кабината или само помали кујна.ТЕШКИ ИЗГРАДБА : Galanz 5-режач вдлабнати cooktops со целосна ширина тешки решетки може да се приспособат на различни пан големини.Метални копчиња да можете лесно да се контролира cooktop горилници. 5 РЕЖАЧ ВДЛАБНАТИ COOKTOPS : гас cooktop опремен со 5 разноврсна горилници, 1 X 15,000 BTU тројно прстен вок режач, 2 X 5,800 BTU Полу-Брзиот Горилници, 1 X 3,200 BTU Врие Режач, 1 X 8,500 BTU Брзо-Режач, секој режач се дистрибуираат дури и топлина за да се исполнат различни готвење барања.БЕЗБЕДНОСТ на УРЕДОТ за ЗАШТИТА : На thermocouple пламен-од неуспех уред систем (FFD) ќе shutoff гас автоматски ако пламен не е откриен за да се осигура вашата безбедност во вонредна ситуација.ЛЕСЕН за ЧИСТЕЊЕ : гас cooktop е направен од нерѓосувачки челик површина и потрошни делови, вклучувајќи работ на работ тешки леано железо решетки, cooktop може да биде едноставно ги избриша чистење со вода или детергент кога решетки се отстранети.Големина : 30 Инчен | Боја : Нерѓосувачки Челик Galanz 30", 5 режач гас cooktop има одлични перформанси и флексибилност.Овој гас cooktop е идеален за секој простор.Совршен за подготовка на семејни оброци.Тројна прстен висока излезна режач е идеален за searing на висока топлина, но има способност да ја промените да ниска врие без да се движи садот или тавата.Нејзината 5-режач вдлабнати cooktop со целосна ширина тешки решетки може да се приспособат на различни пан големини.Galanz апарати обезбеди извонредна техника и одличен квалитет да ви донесе фантастична вредност во кујнски апарати.Со модерен елегантен дизајн, овој пакет на апарати е идеална за вашето семејство.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите