.

.

13621433077 Coolant Сензор на Температура на Долниот Радијатор Црево Compatiable за BMW E87 E81 3er E46 E90 E91 5er E39 E60 F10

13621433077 Coolant Сензор на Температура на Долниот Радијатор Црево Compatiable за BMW E87 E81 3er E46 E90

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Method1 : Само повлечете го метален клип и да се исклучите електрични конектори, потоа притиснете страна пластични страни да се ослободи од метал лактот.Место еден пар на долга игла носот клешти и контрола центарот на постојните сензор раб.Вие не мора да се отстрани течност да се инсталира, но бидете сигурни дека да се има партал подготвени Во случај.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите