.

.

SCHNECKE 33-26365-АА Мотор Coolant Сензор на Температура на компатибилен со AUDI Passat A4 Буба Голф П5 Cayenne Tiguan CC Touareg Q7 TT Eos Panamera EuroVan Macan R8 Q3 Phaeton

SCHNECKE 33-26365-АА Мотор Coolant Сензор на Температура на компатибилен со AUDI Passat A4 Буба Голф П5 Cayenne

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Иновативни инженеринг, производство, технологија и контрола на квалитет се осигура дека SCHNECKE Мотор Coolant Сензор на Температура ги исполнуваат или надминуваат извршување на оригинална опрема тие замени.Во рамките на овој период, ние ќе го замени било кој Мотор Coolant Сензор на Температура покажа дека се неисправни во материјалот или изработката. • Не/непостојана мерач на работата.SCHNECKE нуди комплетен Мотор Coolant Сензор на Температура на покриеност за Азија, Домашните и Европските возила.Услуги на Моторот Coolant Сензор на Температура на производи на светот ОЕМ пазарот и cid).Проверете Делови во Него за да видиме дали ова делови се вклопи вашето возило и проверка на descroption исто така да ги видите деталите fitment информации.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите