.

.

29/64 Заменлив Пилот Counterbore

29/64 Заменлив Пилот Counterbore

DEN 813.60

Износ
Во продавницата.

High Speed Челик,.Краток Серија.Директно Месо Тело.Целокупната Должина - 4 5/16", месо тело со Дијаметар - 7/16" x 3 1/16", Пилот Дупка со Дијаметар - 3/16".Се користи во место соочуваат и counterboring операции.Овие counterbores може да се користи со широк спектар на пилотите.На месо тело дијаметар на пилотите нареди мора да биде иста како пилот дупка големина во counterbore.Ние акции комплетна палета на пилоти; ве молиме распрашува.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите