.

.

Нинџа BN701 Професионални Плус Бендер, 1400 Врв W, 3 Функции за Пијалаци, Замрзнати Пијалоци & сладолед со Авто IQ, 72-мл.* Вкупно Дробење Стомна & Капак, Темно Сива Боја

Нинџа BN701 Професионални Плус Бендер, 1400 Врв W, 3 Функции за Пијалаци, Замрзнати Пијалоци & сладолед со

DEN 2398.80

Износ
Во продавницата.

макс течни капацитет.XL МЕША КАПАЦИТЕТ : 72-оз.РЕЦЕПТ ИНСПИРАЦИЈА : Вклучува 15-рецепт Инспирација Водич да ви помогне да се создаде вкусни пијалаци, замрзнати пијалоци, и повеќе.АВТО-IQ ТЕХНОЛОГИЈА : земете на guesswork излезе на пијалок одлуки со интелегентни програми кои се комбинираат уникатен темпиран пулсира, спојувањето, и pausing обрасци кои работиме за вас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите