.

.

vljsfkh Rotatable и Стигнале Автомобил Телефон Носителот, Rearview Огледало Автомобил Телефон Носителот, 360 степени Rotatable Телефон Планината, Мултифункционален Автомобил Патув

vljsfkh Rotatable и Стигнале Автомобил Телефон Носителот, Rearview Огледало Автомобил Телефон Носителот, 360

DEN 1869.60

Износ
Во продавницата.

Погоден за сите мобилни телефони и сите модели на автомобили. Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Тоа е лесно да се инсталира и да се отстрани, и тоа не остава траги по отстранување.За разлика од вшмукување чаша или ставете тип на мобилен телефон носители кои лесно да му наштети на табла или остави грди лепак марки.Арм должина може да биде стигнале и агол може да се прилагодат за подобро и побезбедно возење искуство.Тоа не го блокира вашиот поглед.Повеќекратна употреба, Можете да го користите за да се движите, да гледате видеа, остварувате видео повици, live stream, да снимате видео записи, снимање возење евиденција, и повеќе. 【Лесно да се Свитка и Продавница】:ротари дизајн го прави тоа поклопецот лесно, и не заземаат простор.СПЕЦИФИКАЦИИ : Боја : Black Product Тежина : 225g Package Големина : 145x95x85mm Retractable Должина : 25-30cm Installation Позиција : Автомобил Задните Видите Mirror Suitable за : ретровизорот во 3-6cm thickness Package Вклучува : 1* Rotatable и Стигнале Автомобил Телефон Носителот Топло Совети : 1.【Нема Повеќе да Гледа Надолу на Навигација】:телефонот држач, се монтира на автомобил е rearview огледало и нивоа и со тоа да ги задржи очите на патот. 【Една рака Операција】:може да се одржи или да се земе телефонот со една рака кога возите. 【360-степен Ротација на Вредноста】:На арм должина може да биде стигнале од 0-5cm, и агол може да се ротира 360 степени, така што ќе може да се добие најдобар агол на гледање.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Четири ноктот дизајн на телефонот носителот има телефонот цврсто во место без разлика колку трнлив патот е.Нема потреба да се погледне надолу во навигација, и ќе добиете поудобно и побезбедно корисничко искуство.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите