.

.

Магнетни Phone Држач за Автомобил [Супер Стабилен и Никогаш не го Блокира] Силен Магнет Телефон Планината Автомобил Одговара за Сите Мобилен Телефон со Дебели Случај

Магнетни Phone Држач за Автомобил [Супер Стабилен и Никогаш не го Блокира] Силен Магнет Телефон Планината Автомобил

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

[Никогаш Блок Приказ или да се Пропустливи] : телефонот држач за автомобил со високо флексибилни 360° ротира топка-заедничка и единствена 135° агол (може да се прилагоди напред и надвор 135°), го прави автомобилот планината навистина флексибилни & лице вие како сакате.Уживајте порелаксирано и побезбедно возење. [Не Треба да Инсталирате] : Нема досадни процесот на инсталација & научат комплекс настава, само да се стави на телефонот монтажа за автомобил што сакате и зачувување на вашиот добар пат. [Надградена Верзија Телефон Монтажа за Автомобил] : Со 3 M налепница и силна вшмукување чаша, автомобилот планината за телефон обезбедува сигурен лепливоста на висока температура. [Идеален Агол на Гледање] : На 360°ротирачки и pivoting топката заеднички ви овозможува да се прилагоди на најдобар агол на гледање и брзо да се префрлате помеѓу портрет и пејсаж видите. [Лесно Ракување] : Не треба да се притисни на било кое копче, само подигнете го телефонот малку да потрае.Доаѓаат со 1 правоаголник & 2 круг метални плочи, направи автомобил телефон носителот одговара за сите мобилни телефони со дебел случај.магнетни phone држач за во автомобил.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите