.

.

LUNQIN Автомобил Phone Држач за 2019-2020 Audi Q3 [Големи Телефони со Случајот Пријателски] Авто Додатоци за Навигација Заградата Ентериерно уредување Мобилен Мобилен Огледало

LUNQIN Автомобил Phone Држач за 2019-2020 Audi Q3 [Големи Телефони со Случајот Пријателски] Авто Додатоци за

DEN 647.76

Износ
Во продавницата.

Инсталација : едноставен за инсталација, инсталација на база, snap гравитацијата заграда, поправи заградата, со настава на слика и видео за инсталација.Промена на вашата перспектива, со едноставна спин.Ве молиме потврдете го моделот и година на вашиот автомобил пред ставање на ред. Специјален Дизајн : База на централниот контрола на автомобил, се вклопуваат во моделот совршено, не го блокира вашиот нуркање поглед, безбедно во видите.Бренд : LUNQIN Fitment : За 2019-2020 Audi Q3 Дизајн : Монтира на Воздухот се Пропустливи не ќе го попречат вашиот возење прикажување на Работата : ви Овозможува да го заклучите или ослободување вашиот телефон со само една рака операција.Клипот може Целосно да се прилагодува со 360-степен ротација со флексибилни топката главата.Широк Компатибилност : Помина широк спектар на тестови, се вклопат за повеќето мобилни телефони, Големи Телефони Со Случајот Пријателски, како што се i Phone 5-11, Samsung , HTC,LG, Nexus, GPS Уред.Планината на Воздухот се Пропустливи е фиксна, па стабилност ќе биде совршен (не Ќе го попречат вашиот возење гледање).Висок Квалитет : Црно огледало панел, Алуминиум материјал, Гравитацијата индукција уред, Една Рака Операција, Мулти-агол на ротација.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите