.

.

andobil Мобилен Телефон за во Автомобил Планината, [Силна Вшмукување & Ултра-Стабилна] Прилагодливи Phone Држач за Автомобил на контролната Табла, Воздухот се Пропустлив?

andobil Мобилен Телефон за во Автомобил Планината, [Силна Вшмукување & Ултра-Стабилна] Прилагодливи Phone Држач

DEN 335.52

Износ
Во продавницата.

[3 во 1 Универзален Автомобил Планината] - Andobil Мобилен Телефон за во Автомобил Планината може да се качи до вашиот табла, шофершајбната или пропустливи за да ги задоволат вашите побарувачката на вашите потреби и барања.Добар избор за повеќето од автомобилите, пикап камиони, ЏИП, камиони, такси; добар помошник за Uber, Lyft возачи. [Надградена Верзија] - Овој Мобилен Телефон за во Автомобил Планината е сеопфатно оптимизиран и надградува врз основа на 3000+ истражувања.Направени со повеќето супериорен Воено-одделение PTFE (авијација материјал).Телефонот планината направени со ABS(отпорни на Топлина и прилагодливи) Екстремни -40~212℉ Времето отпор од скапоцени КРАЛОТ на пластика; Тоа никогаш не ќе се скрши и никогаш не падне на вашиот автомобил. [Супер Силен Вшмукување Моќ] - Дизајнирани со надградена 3-слој вшмукување чаша, ова andobil Мобилен Телефон за во Автомобил Планината носи 4 X посилни вшмукување енергија од другите, кои ги носи вашиот телефони повеќе за безбедност, и секогаш да го држат овој автомобил телефон носителот може да остане на вашиот табла или шофершајбната. [Долго Рака Дизајн . 1 x Стигнале Рака Вшмукување Чаша;. 1 x Воздух Пропустливи Клип;. 1 x Упатството за Корисникот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите