.

.

Navitech Во Автомобил Вшмукување Чаша ветробранското стакло-Воздух Пропустливи / Цртичка Диск 3 во 1 Универзална 360 степени операција Планината Лулка со Патот Перница Т

Navitech Во Автомобил Вшмукување Чаша ветробранското стакло-Воздух Пропустливи / Цртичка Диск 3 во 1 Универзална

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

Оваа планината е дизајниран да се вклопуваат уреди на многу големини и е идеален за Седна Navs и помали pc таблет уреди, користејќи или GPS или за гледање филмови оваа планината можат да седат во совршен висина на ветробранското стакло или воздух пропустливи или на семафорот!.Ова проширување на планината може да се вклопи уред во максималната 300мм x 110mm x 55мм, и минимум 35mm x 35mm x 5мм.Патот перница влошки се цврсти и издржливи и задржат флексибилни садови за крајна контрола и заштита на вашиот уред.Овој флексибилен зафат значи вашиот уред може да остане во заштитна маска додека се одржа во зафат.Пропустливи клипови прилагодување за вертикална или хоризонтална отвори за да се приспособат на поголемиот дел од возилата се пропустливи систем и е идеален за поголеми возила како што се lorry е.Може да се прикаже во 360 степени за прикажување на совршенство, и вклучува XL цртичка диск и воздухот се пропустливи планината за разноврсна монтажа опции.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите