.

.

360 Магнет Стапка (Злато)

360 Магнет Стапка (Злато)

DEN 361.68

Износ
Во продавницата.

360 Магнет Заградата.Може да биде прикачена на секое возило/автомобил на контролната табла.Магнетни телефонски приклучок карактеристики моќен neodymium магнет и силиконски центар за да се обезбеди силна потпора и непречено планирам 360 степен ротација, лесно да се прилагоди.Пена селотејп може да се отстрани без да се оштети површини.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите