.

.

KLKE Автомобил Телефон Носителот на Купот на Носителот Телефон Планината Универзална Phone Држач за Автомобил 360° Rotatable Првенство Phone Држач за Автомобил со Брзо Ослобод

KLKE Автомобил Телефон Носителот на Купот на Носителот Телефон Планината Универзална Phone Држач за Автомобил

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Лесен за Инсталација : Автомобилот телефон носител е прилагодлив и се вклопува цврсто и совршено за различни купот на носители во на вашето возило (min дијаметар од 2,5 Во-max 4in).Сигурно во купот држач за автомобил, кој ќе го апсорбира шокот предизвикан од автомобил.Прилагодливи уреди усвоени од овој телефон држач за автомобил се подобри во квалитет.Една Рака Операција : Чаша phone држач за во автомобил е дизајниран да биде компактен и лесен.Инсталација и прилагодување за оваа чаша носителот телефон планината се напор.Брзата копчето за ослободување на задниот дел од телефонот чаша носителот овозможува да се работи на автомобилот телефон планината напор, само притиснете го за да се ослободи вашиот уред во секунди.Широк Компатибилност : Gooseneck автомобил телефон носителот одговара за различни уреди.Купот phone држач за во автомобил е компатибилен за различни smartphone уреди како i Phone, Samsung Галакси Мото Huawei Nokia LGi Phone Samsung Галакси Мото Huawei Nokia, LG.Флексибилни : целосно 360-степен ротација на оваа чаша автомобил телефон држачот ви овозможува да најдобриот агол на гледање.Овој автомобил телефон планината поддржува мобилен мобилен телефон вертикална, хоризонтална употреба.Долго gooseneck себе на купот на носителот телефон носителот може да биде до 7", може да се прилагоди на висината како ви се допаѓа. 18 Месеци Гаранција : Оваа чаша носителот телефон планината е заштитена од 18 месеци Гаранција.Ние ќе се обезбеди враќање или замена на под било кој услов, за да се гарантира вашиот 100% задоволство со купувањето.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите