.

.

Patavin Обичај Хидраулични Рака Crimper Алатка за Нерѓосувачки Челик Кабел Оградата Фитинзи од 1/8 да 3/16 Челичен Кабел usb - Кабел Crimper 16 Тон

Patavin Обичај Хидраулични Рака Crimper Алатка за Нерѓосувачки Челик Кабел Оградата Фитинзи од 1/8 да 3/16

DEN 424.80

Износ
Во продавницата.

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Ова хидраулични рака crimper е направен од супериорен квалитет на челик, долго-траен нерѓосувачки челик, гарантирано да го издржат тестот на времето, без оглед на интензивна употреба.Вклучени обичај умира се погодни за ракување со најсилните челични кабли.КОМПАТИБИЛНОСТ : Со не помалку од 16 тони crimping сила и 1/8 инчи да се 3/16-инчен фитинзи, овој обичај рака crimper е компатибилен со 1/8" да 3/16" жица кабли, покривање на сите ваши потреби.ПРИЛАГОДЕНО ДИЗАЈН : на Оваа страна swagger crimper е дизајниран за нерѓосувачки челик фитинзи на кабел огради или брод riggings, но, исто така, може да се користи во DIY домашни проекти, индустриски, електричар и повеќе!.ПРАКТИЧНИ .За crimping на 1/8-3/16 нерѓосувачки челик фитинзи на кабел огради и брод местење;. 60-KN на crimping сила со swaging 1/8 инчи да се 3/16 инчен фитинзи на 1/8" да 3/16" wire кабел;.Интелигентни притисок за ослободување на системот.Премиум квалитет на материјалите.Доаѓаат со Стабилизатор Стапка (crimper штанд). 2 обичај умира за челични кабли.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите