.

.

HT112/REC-150F Hirose Електрични Co Ltd Алатки

HT112/REC-150F Hirose Електрични Co Ltd Алатки

DEN 1713.60

Износ
Во продавницата.

Категории : -Алатки.Crimpers.Applicators.Притиска.Производителот : -Hirose Електрични Co Ltd.Рака Crimper, Хидраулични Алатка Terminals TOOL РАКА CRIMPER HYD TERMINALSFeatures : Серија : Дел Статус : -Активна Алатка Тип : -Рака Crimper Хидраулични За Употреба Со/слични Производи : -Терминали Карактеристики : Животната средина & Извоз Класификација : Олово Слободни Статус / Ro HS Статус Не е применливо / Не е применливо Влага Чувствителност Ниво (MSL) Не е Применливо.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите