.

.

Буш е Најдобро Печен Грав, Blackeye Грашок, 15.8 ОЗ (Пакување од 24)

Буш е Најдобро Печен Грав, Blackeye Грашок, 15.8 ОЗ (Пакување од 24)

DEN 1663.20

Износ
Во продавницата.

Подготвени за малку на Јужниот вкус?.Крем и вкусна, тие имаат свеж вкус дека е способен за различни јадења.Нашите Blackeye Грашок се одгледува, сирењето и конзервирана во САД. 7g (11%) на растителни протеини и 3g на влакна по порција.Добар извор на влакна (Види Исхрана Информации За Натриум Содржина).Големина : 15.8 Унца (Пакување од 24).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите