.

.

Vahdam, Камилица Нане Цитрус Зелен Чај Лисја (100 Чаши) Етерични Билки за Подобар Сон | Природни Detox Чај | Зелен Чај Лисја, Камилица, Нане, Spearmint, Портокалови Лушпи, Lemongrass | 7oz

Vahdam, Камилица Нане Цитрус Зелен Чај Лисја (100 Чаши) Етерични Билки за Подобар Сон | Природни Detox

DEN 575.76

Износ
Во продавницата.

СМИРУВАЧКИ, ОСВЕЖУВАЊЕ & ВКУСНО - Градина Свежи лабава листови од зелен чај помеша со смирувачки Цветови Камилица, Нане, Освежувачки & Пикантен Портокалови Лушпи.Ниско-Кофеин зелен чај, камилица за секое време од денот.Vadham.ДОБРИНАТА НА МНОГУ ЧАЕВИ ВО ЕДНА ЧАША - најдобрите комбинација од Камилица Чај, Нане Чај, Spearmint Чај, Нане Чај, Нане Зелен Чај, Камилица Зелен Чај - сите во една шоља.Состојки - Зелен Чај Лисја, Цветови Камилица, Нане, Spearmint, Портокалови Лушпи.ВИСТИНСКИ ЛУЃЕ, ВИСТИНСКА ЉУБОВ - Луѓе од повеќе од 100 земји го сакаме нашиот различни уште разновиден спектар на премиум чаеви, lattes, iced чаеви, инстант меша и elixirs кои се исполнет со добрина на здрава superfoods & чиста индискиот зачини.НИЕ се ГРИЖИМЕ ЗА ЛУЃЕ и ПЛАНЕТА - Ние сме сега со гордост заверена Јаглерод-Неутрални & Пластика-Неутрални бренд.Ние се измери нашата вкупниот јаглерод & пластични стапало & офсет тоа преку нашите инвестиции во животната средина одржливост иницијативи во Индија.ЕТИЧКИ, ДИРЕКТНА & ФЕР-ТРГОВИЈА - Нашите иновативен синџирот на снабдување модел овозможува да се freshest чаша чај и нашите фармери да добијат подобра цена за нивните производи. 1% од нашите приходи се пренасочени кон едукација на нашиот чај лозарите на децата, како дел од нашите социјална кампања, МЕ Научи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите