.

.

Мис Пролет Црни Очи Грашок - Протеин & Влакна Богата Lobiya 16 оз (454g), Целиот Сув Грав - Кошер уверение/Добар Извор на Калциум, Железо и Калиум (Пакување од два)

Мис Пролет Црни Очи Грашок - Протеин & Влакна Богата Lobiya 16 оз (454g), Целиот Сув Грав - Кошер уверение/Добар

DEN 1980.00

Износ
Во продавницата.

Се користи за да се направи супи или veggie patties, или комбинирајте ги со ориз да се создаде комплетен протеин.Протеини, Железо & Влакна Богата - 10 грама Протеини и 5 грама Диетални Влакна По Порција - Измиени Чисти.БРЗО ГОТВЕЊЕ МЕШУНКИ : Органски Зелен Леќа се вид на мешунките може да се готви брзо и да уживате често.Глутен слободно-Кошер Уверение.Спакувани во САД.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите