.

.

Okura Магија Дома 4 Смета Cupcake или Мали Торта Кутија со 2 Windows. 4 Празнина Cupcake Кутии за да го Прослават Посебен Повод или Роденден. Пекарница Корист Кутии за 3 4 5 Колачи. Се

Okura Магија Дома 4 Смета Cupcake или Мали Торта Кутија со 2 Windows. 4 Празнина Cupcake Кутии за да го Прослават

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

УНИКАТЕН & ШАРЕНИ ДИЗАЈН : покажете вашата убава торта креации со стил.ПРОФЕСИОНАЛЕН : Pro Пекарница Кутии за 3, 4 или 5 инчен колачи или стандардна големина cupcakes x4. СИЛНА & ЗДРАВ : 350gsm Шарени Балони Партија дизајн со големина 6.25 6.25 x x 4.5 инчи.ПРЕМИУМ ОПСЕГ : со 2 windows и цветни ливчиња дека заклучување.Исто така, има ламинатни заврши, па лесно можете да ги исклучи било spills.МУЛТИ-за УПОТРЕБА : Доаѓа со 4 Празнина Cupcake вметнете кои лесно да се конвертира во еден 6in торта послужавник.4 празнина дел може да бидат отстранети по пре-сече перфорации.Вашата забава, вашата прослава, вашиот избор!.Присутни во стил со квалитетот cupcake кутии.Дали сакате стил, дизајн и елеганција..Да!.Дали треба квалитет cupcake кутии..Да!.Дали сакате да ја покажете вашата cupcake креации со WOW фактор..Да!.За домашна или бизнис, изберете од 9 дизајни во еден cupcake кутија опсег,.повеќе доаѓа наскоро!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите