.

.

Валтер 11L233 ZIP Перформанси Сечење и Брусење Исклучување Тркало - [Пакет на 25] A-24-ZIP Ронки, 2 во. Абразивен. Абразивни Материјали и Завршна

Валтер 11L233 ZIP Перформанси Сечење и Брусење Исклучување Тркало - [Пакет на 25] A-24-ZIP Ронки, 2 во. Абразивен.

DEN 1902.96

Износ
Во продавницата.

Издржливи : површината мелење тркало е изработена од високо рафинирани материјали, помагајќи им го продолжи животот на воланот, без да влијаат нерѓосувачки челик.Сечење воланот е Fe-S-Cl слободни.А-24-ZIP ронки исклучување диск врши при максималната брзина на 31000 вртежи во минута.дебелина, и 3/8 во.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите