.

.

YANCAI Помине Уметност Алатка, Мртвата Кожа Смена, Cuticle Машина Тример, Cuticle Nippers Ножици, Cuticle Тласкач, Педикир Маникир Нокти Алатка(Црна)

YANCAI Помине Уметност Алатка, Мртвата Кожа Смена, Cuticle Машина Тример, Cuticle Nippers Ножици, Cuticle Тласкач,

DEN 115.44

Износ
Во продавницата.

ФУНКЦИЈА : Ова cuticle машина може лесно и прецизно сечење далеку обраснати со нокт на кожата дури и на најмалите на кутикулите.УДОБНО : Чувство на леснотија и без болки во употреба.Не puling и не tugging, основна алатка во комплет за нокти.ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ РАЧКА : Ергономски и силика гел се справи ви дава повеќе контрола, нема да се лизга далеку.ПОДОБРО MATERICAL : Укажа cuticle тример се направени од не ' рѓосувачки челик за да се гарантира траен сечење на работ, трајни производи за долготрајна употреба.СВЕТЛА БОЈА : Постојат неколку различни бои за да го изберете, најдете вашиот омилен еден и да ја однесете дома сега.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите