.

.

HEALLILY 8pcs Помине Намали Алатка Помине Cuticle Лажица Тласкач Смена Помине Тример Помине Cuticle Nipper за Педикир Маникир Поставена

HEALLILY 8pcs Помине Намали Алатка Помине Cuticle Лажица Тласкач Смена Помине Тример Помине Cuticle Nipper

DEN 494.16

Износ
Во продавницата.

Карактеристики на мазна површина, многу удобно да зафат и употреба.Направени од висока класа материјал се со исклучителна изработка, цврсти и издржливи.Убаво подароци за пријатели и членови на семејството.Брзо, лесно обликот на вашите нокти.Направете вашиот ноктите убава и чиста.Совршен и корисна помине trimmers и датотеката за вашиот секојдневен живот.Опис на Ноктите се Намали Алатка Помине Cuticle Лажица Тласкач Смена Помине Тример Помине Cuticle Nipper за Педикир Маникир Поставена。 Карактеристики - Тласкач големина : 12. 8cm/ 5. 0 инчен - Ножици големина : 10. 30 X7. 40cm/ 4. 05 X2. 91in - Боја : Шарени - Материјал : не ' Рѓосувачки челик Пакет, Вклучувајќи 4 x cuticle pushers 4 x парови на ножици.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите