.

.

YUDIZWS Мобилни Лаптоп Биро со Складирање Табела Стои Тркала | Overbed Нервира Tabletop Преносни Седат-Стои Прилагодлива Висина Количка за Кревет Троседот Страна (Боја : Кафен

YUDIZWS Мобилни Лаптоп Биро со Складирање Табела Стои Тркала | Overbed Нервира Tabletop Преносни Седат-Стои

DEN 945.60

Износ
Во продавницата.

Разноврсна use You може да го користат overbed ноќни маса,возен компјутер биро,ТВ коцки за кревет,над креветот табела со тркала.Покрај тоа, исто така можете да го користите за појадок, читање и така натаму.Лесно да се Инсталира - Сите потребни хардвер и чекор-по-чекор инструкции се предвидени за брза и едноставна монтажа, брзо поставување со алатки вклучени во минути.Стабилна и Durable Made на 16mm МДФ панели и 1.Епоксидна слој процес се обезбеди боја површина се повеќе отпорни на абење.7"W работа површина, може да се стави долу вашиот лаптоп совршено да се олесни вашата работа.5", во соодветна висина, помага да се задржи во удобноста кога го користите овој возен табела. Ве молам, разберете дека бојата може да имаат боја разлика како различни позиција на сликата.2 mm дебелина челични цевки. Ве молиме овозможи 1-2 см грешка од страна на прирачник за мерење и бидете сигурни дека ништо не е направено пред да нарачате.Безбедност & Тешки : Направен од згусне јаглероден челик и за животната средина, МДФ одбор, со голема тежина капацитет и стабилна.ПРИЛАГОДЛИВИ ПАНЕЛ : 31.Професионален дизајн,еден пол под челична рамка,можете слободно да се рашири нозете на overbed табели со тркала.Целосно задоволување на вашите потреби за биро висина, удобно држење на телото може да ја намали напнатоста во мускулите и подобрување на ефикасноста.Голем Workspace31.Мобилната работна маса со четири мазна ролки ви овозможува да се движи лесно и четири тркала може да се дефинира за да се спречи движење. 4 lockable omnidirectional casters ви овозможува лесно се движат на биро низ соба или кодот за нив кога се работи.Прилагодлив, подвижен и lockable : висина може слободно да се прилагоди од 23.Answer : ___________________________ Note : 1.Флексибилен и Лесен Use40-степен прилагодливи горниот панел, овој лаптоп мобилни табела количка може да биде прилагодена од 23.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите