.

.

Прескокнете Хоп Деца Багаж со Тркала, зоолошка градина, Еднорог

Прескокнете Хоп Деца Багаж со Тркала, зоолошка градина, Еднорог

DEN 1532.64

Износ
Во продавницата.

Скривам закуски во изолирани пред торбичка, и се лизга на сок од кутијата или слама шише во mesh страна џеб.откако ќе се тркалање преку аеродромот или да Бабата со свои Зоолошката градина багаж.Зоолошката градина Слама Шише помага да се ублажи оваа транзиција, со давање на малите голема-дете чаша со заштита на флип-горниот капак.5 l x 7w x 18; Торба : 12l x 5.Машина за миење садови-safe; исто така доаѓа со дополнителна слама.Флексибилни внатре отворање држи закуски од одлевање надвор– дури и ако тоа е падна над.Пред zip џеб со мрежа divider го прави лесно да се постигне помали предмети, како грицки или книги.Боја : Еднорог Поттикне патување со независност, цврстата, пивце-големина на подвижна багаж во опсег на забавни ликови.Големина совршено за носите-ons и во текот на ноќта патувања, нашиот здрав Зоолошката градина багаж има стигнале на 13-инчен справи со толку деца да се тркалаат тоа самите.Малку крем.Со пишување-за внатрешни работи nametag, прилагодлив, поместена ремени, па дури и место за моливи, нашата пак е preschooler совршен!.На совршено големина предучилишна ранец за да можам да го направи тоа!моменти во опсег на забавни ликови.Лесно-зафат се справи со е со големина на само право за малку раце, и snap врвот капак обезбедува храна останува свежа.Оваа зоолошка градина пал држи малку оние блиски за време на патувања!.Голема пресвртница за деца е кога таа е подготвена да се движи од sippy чаши.Нашите пријателски-соочуваат ранец има пространа главната преграда со лесен-за - чистење обвивка.Џебовите и dividers нудат лесно организација.Големина совршено за носите-ons и во текот на ноќта патувања, Зоолошката градина багаж на тркала е доволно здрав за секојдневна употреба или далечни патувања.Со два капаци има помалку неред и мајки торба останува трошка-бесплатно!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите