.

.

Виножито Multicolor Поп-За-Тоа Училишниот Ранец со Прилагодливи Рамо, Рака за Деца

Виножито Multicolor Поп-За-Тоа Училишниот Ранец со Прилагодливи Рамо, Рака за Деца

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

【Силиконски Материјал】ранец е изработен од полиестер влакна + силикони. 【Поп Ранец】појавување дизајн на менито што се ранец и најпопуларните меур-туркајќи сензорни играчка е многу слатки и интересни. 【Muti-Функција Fidgte Schoolbag】менито што се schoolbag е не само многу интересна студент ранец, но, исто така, интересна fidget анти-стрес и анксиозност алатка.Таму, се крена силикони меурчиња на површината, и можете да уживате во бескрајна забава со само еден допрете. 【Голем Капацитет】Ова е голем капацитет ранец со 2 патент торба + 2 странични џебови, доволно за да се продавница училиште материјали како што се моливи, владетели, изтривалка, и грицки, играчки, молив случаи, книги, пелени и други лични предмети. 【Широка Примена】ранец е погодна за шопинг, излети, туризам, паркови, детски градинки, училишта, zoos, пешачење, планинарење, кампување, одмори и други прилики.Боја : Pop Ранец.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите