.

.

Виножито менито што се Училишни Ранци Девојки и Момчиња Книга Кеси Тинејџери Унисекс Патна Торба со Прилагодливи Рамо, Рака (pop ранец-pink2)

Виножито менито што се Училишни Ранци Девојки и Момчиња Книга Кеси Тинејџери Унисекс Патна Торба со Прилагодливи

DEN 623.76

Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【Материјал】ранец е изработен од полиестер влакна, кој е светлина и издржливи. 【Поврзани со Големина】За 9.4*4.7*11.8 инч (L*W*H). 【Уникатен Дизајн】Симпатична 3 D цртан филм печати шема ранец, шик стил, слатки и интересни.Ранец е исто така опремен со поместена прилагодливи рамо ремени и поместена ремени за лесно носење и совршен за дневно училиште и рекреација ден патувања. 【Голем Капацитет】Ова е голем капацитет ранец со 1 патент торба + 2 странични џебови, доволно за да се продавница училиште материјали како што се моливи, владетели, изтривалка, и грицки, играчки, молив случаи, книги, пелени и други лични предмети. 【Широка Примена】ранец е погодна за шопинг, излети, туризам, паркови, детски градинки, училишта, zoos, пешачење, планинарење, кампување, одмори и други прилики.Боја : Pop Ранец-pink2.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите