.

.

ALAZA Смешно Бубачки Колекција Секојдневен Daypacks Bookbag Училиште Торба со Градите Рака

ALAZA Смешно Бубачки Колекција Секојдневен Daypacks Bookbag Училиште Торба со Градите Рака

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Големина : 10.2 x 5.9 x 12.9 инч.Материјал : 100% полиестер.Повеќе прегради за складирање : двоен патентите огромен главниот џеб дека accommodates книги, молив , домашни задачи, или промена на облека, еден предниот џеб која е голема за да навивам во прекин и случајни играчки,две мрежа шише за вода,исто така, се вклопуваат еден чадор.прилагодливи безбедност темперамент за безбедност и малку патниците чувство на независност.Добро за забава par, аеродром или други преполн прилики.Добро изградени и удобно : градите рака држи рамо ремени на ранец безбедно место и да се направи рацете слободни.На прилагодливи рамо ремени понуди поддршка и утеха.Ноќ светлина рефлексивни : ноќ светлина рефлексивни дизајн на предниот дел на ранец и 2 рамо, рака ќе ги задржи сите корисници безбедно кога се користат ранец во текот на ноќта или во темен простор.Оваа персоналните и модерен ранец е совршен за на училиште, патување, кампување било активности на отворено.ALAZA се посвети обезбеди висок квалитет на производите и подобрување на задоволството на клиентите.Голем Простор за папката и библиотека книга со многу простор за резервна.Добро за некои пелени и брише, екстра облека,закуски,книга и мала играчка.Makeitems организиран и полесно да се најде.Убави бои и дезени совршен за секого и за секоја прилика.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите