.

.

Hysure Одвлажнување за Дома 250 квадратни ft со 52oz(1500ml) Капацитет на Одвлажнување за Спална соба, Бања, RV, Бебе Соба Висока Влажност со Авто Исклучи - Бела

Hysure Одвлажнување за Дома 250 квадратни ft со 52oz(1500ml) Капацитет на Одвлажнување за Спална соба, Бања,

DEN 1900.80

Износ
Во продавницата.

Тоа е совршен за мали области до 10-20 метри квадратни, вклучувајќи и бањи, спални соби, кујни, плакари, мали перење соби, diagonal каде влага и влажноста на воздухот се проблем. Имајте на предни воздушни кабелско и врвот на воздухот места слободни од тоа да биде блокиран кога одвлажнување работи. На dehumidication перформанси е под влијание на многу фактори, како што се животната средина влажноста на воздухот, температурата, просторот големина, брзина на проток на воздух(windows или затворена врата или не) и така натаму.Удобен и Безбедноста на : Напојува од страна на сертифицирани DC адаптер, лесно пренослив резервоарот за вода прави пријатно користење.Карактеристики : . Ги чисти со мека влажна крпа, не користете јаки или абразивни средства за чистење производи. 1 x Одвлажнување. Пред користење на преносни одвлажнување, ве молиме проверете дали животната средина влажност и температура се исполнети основните услови, температура ≥ 20 ℃, релативната влажност ≥60%. Ажурирани дизајн ви даде сосема ново искуство.Answer : ___________________________ NOTE : .Грижете се за Слободно : се Обезбеди со 24 месеци гаранција по купувањето и пријателска поддршка на корисниците, било проблем само mail нас за задоволни решение.Лесни & Преносни : Компактен дизајн, кондензација контрола.Автоматски се исклучува кога максималниот капацитет е постигната согласност со индикатор светлина. Не го оставајте адаптер во мокри или влажни место за да се обезбеди одвлажнување можат да работат за безбедноста во добро вентилирани област. Голем 1500ml резервоарот за вода. Енергетски ефикасни со ниска потрошувачка на енергија.Совршен за овие места како што се RV, гардероба, чевли случај, расте соба, мала соба, и др.Автоматско shut-off откако резервоарот е полна, одвлажнување работи повторно кога резервоарот е празен.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите