.

.

8-Pack Соларни Зачукуваше Бронза Заврши Пост Палубата Ограда Капа Светла за 6 X 6 Винил/ПВЦ или Дрво Мислења со Бели Led диоди и Вертикална Обрабени Јасно Леќа

8-Pack Соларни Зачукуваше Бронза Заврши Пост Палубата Ограда Капа Светла за 6 X 6 Винил/ПВЦ или Дрво Мислења

DEN 863.76

Износ
Во продавницата.

Извор на светлина : 5 Ултра Светли Бели Led диоди за секој поединец светлина.Материјал : Премиум Отпорни На Топлина Пластика.Работното Време : До 8 часа (во зависност од временските услови, региони и сончева светлина интензитетот на располагање).Дизајн за да ги собере на 6x6 Шупливи ПВЦ/од Пластика/Винил или цврсто Дрво/Композитни мислења. 6x6 Комбинација Монтажа База за 6x6 модел има две страни и на тој начин служи за две функции.Внатре дијаметар од една страна е 5.75" (добро за цврсто дрво/композитни на форумот) и во внатрешноста дијаметар на другата страна е 6 1/16" (добро за шупливи ПВЦ/од Пластика/Винил мислења).Еден Пре-Инсталиран 3.2 V 300m Ah Литиум-Јонска Батерија Светлосен извор : 5 Ултра Светли Бели Led диоди работното Време : До 8 часа (во зависност од временските услови, температура, региони и сончева светлина интензитетот на располагање) Безбедно и Отпорни на Временските Димензии : 6.25" (L) X 6.25" (W) X 4.25" (H).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите