.

.

Old Spice Алуминиум Слободни Deodorant за Мажите, Swagger Мирис, 3.8 оз Пакување од 3

Old Spice Алуминиум Слободни Deodorant за Мажите, Swagger Мирис, 3.8 оз Пакување од 3

DEN 429.84

Износ
Во продавницата.

Old Spice Swagger мириса cedarwood и вар.Вклучува три прачки од алуминиум- - - - слободно deodorant.Допрете во тројна заштита моќ на мирис заштита, оди на јасни и смели мирис со Старите Зачин Мажите Deodorant. 48-часовен алуминиум-слободен мирис заштита продолжува јасно да се задржи облека бараат свежи.Old Spice Црвениот Колекција ќе се сретне со храбар, и тоа значи дека, ден, ноќ и утредента премногу.Old Spice Црвениот Колекција Deodorant нуди тројна заштита за : мирис, оди на јасни и смели мирис.Swagger Deodorant трае 48 часа, што значи вие сте слободни да бура замоци, се борат морски чудовишта и да победи на шампионатот фудбалски игри.Мирисот ќе се сретне со храбар со мирис на cedarwood и вар.Оваа deodorant оди на јасни, па вашата облека ќе изгледа како кул и свежи како и вие.Кој, wow.Импресивен.Прегратка на својата внатрешна swagger и лизгајте на Стариот Зачин Црвениот Колекција за Мажи Deodorant.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите